Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Nieruchomości Partner

ul. Władysława Jagiełły 17e/7 Choszczno

Mapa

693 557...

693 557 583

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

partner-choszczno.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Kamila Ruszczak

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, ubezpieczeń i produktów finansowych.

Sprzedaż lub wynajem nieruchomości to proces, na który składa się kilka czynności, a pomoc doświadczonego pośrednika pomoże Państwu jak najszybciej wynająć lub sprzedać nieruchomość i to za jak najkorzystniejszą cenę.
Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości.

Z powodzeniem przeprowadziliśmy setki transakcji.

Zapewniamy pełną gamę usług w zakresie sprzedaży, wynajmu, kupna i najmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, a także pełną obsługę prawną i notarialną w trakcie przeprowadzania transakcji.

Posiadamy ofertę kilkunastu banków w zakresie kredytów mieszkaniowych, samochodowych czy gotówkowych, ale również obsługujemy przedsiębiorców w zakresie kredytów firmowych i leasingu.

Dodatkowo ubezpieczysz u nas mieszkanie, samochód, życie i zdrowie! Posiadamy ofertę wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Działamy jako ubezpieczone i licencjonowane biuro nieruchomości.

Znajdziemy klienta na nieruchomość. Sprawdzimy i uregulujemy jej stan prawny. W imieniu klienta przeprowadzamy marketing nieruchomości. Pomożemy w uzyskaniu warunków zabudowy i pozwolenia na budowę, podziału działek, wyłączeniu z produkcji rolnej itp. Jesteśmy biurem, które współpracuje z innymi biurami nieruchomości i ich klientami, zwiększając tym samym szansę na finalizację transakcji.

Działamy elastycznie i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

Pobieramy wynagrodzenie tylko w przypadku finalizacji transakcji.

Możemy pochwalić się całą rzeszą zadowolonych klientów, do których możesz dołączyć również Ty!

Żeby poznać szczegóły współpracy, zapoznać się z umową pośrednictwa i umówić na spotkanie z doradcą zadzwoń lub napisz.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

56

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biuro Nieruchomości Partner

Filtruj

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Lokalizacja: choszczno, ul. Kolejowa (gm. Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy,...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

Joanna Puczyńska

Joanna Puczyńska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Zamęcin, w gminie Choszczno. To propozycja dla osób marzących...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Recz,zachodniopomorskie

245 000 zł56,23 m² 4 357,10 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Recz, cztery pokoje 56 m2., czwarte piętro. Lokalizacja: recz (gmina Recz, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) - niewielkie miasteczko przy...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 267 m²

Szukasz domu w malowniczej, spokojnej okolicy? Ta nieruchomość w miejscowości Łaszewo, gmina Choszczno, powiat choszczeński to idealna propozycja...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł43,80 m² 2 739,73 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Choszczno, ul. Lipcowa - Lokal niemieszkalny. Lokalizacja: choszczno, ul. Lipcowa 4 (gm. Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) to...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł238,43 m² 1 677,64 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Recz, dom jednorodzinny wolnostojący. Lokalizacja: recz, (gmina Recz, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) - niewielkie miasteczko przy...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,88 m² 4 461,46 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37.88 m2. Lokalizacja:Marii Konopnickiej 35. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł233,57 m² 1 969,43 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Cena: 460.000 zł Powierzchnia użytkowa: 132,65 m + garaż + strych Powierzchnia zabudowy budynku: 207,35 m Powierzchnia działki: 1.761,40...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł136,75 m² 4 899,45 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Lokalizacja Kalisz Pomorski miejscowość z potencjałem w województwie zachodniopomorskim Kalisz Pomorski to urokliwe niewielkie miasto położone...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł9 289 m² 9,69 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zieleniewo (gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie). Miejscowość znajduje się w północno-zachodniej...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Rzecko, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: rzecko, ul. Wolności 27 - to spokojna, kameralna wieś położona w malowniczej...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość niezabudowana położona w malowniczej miejscowości Dominikowo, gmina Drawno, przy ul. Zakamarek intymnej, bocznej...

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł3 919 m² 244,96 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks trzech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3919 m , zlokalizowany w obrębie 0003...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł132 m² 4 159,09 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Bierzwnik - Duży dom w kameralnej lokalizacji. Lokalizacja: bierzwnik miejscowość w gminie wiejskiej, położona w województwie...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł53,17 m² 5 059,24 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Płotno, mieszkanie, nieruchomości gruntowe, garaż lokalizacja: płotno, wieś położona w gminie Pełczyce, powiecie Choszczeńskim, województwie...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: choszczno (miasto powiatowe). Nieruchomość zlokalizowana w centralnym punkcie miasta przy ul. Wolności 17. To idealna lokalizacja dla osób...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł67,70 m² 5 834,56 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kalisz Pomorski, trzy pokoje, parter, bezczynszowe. Lokalizacja: kalisz Pomorski, ul. Strzelecka 38 (gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski, województwo...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł7 300 m² 50 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie natura harmonizuje ze spokojem i przestrzenią? Ta malownicza działka o powierzchni 7300 m nad jeziorem...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł133,20 m² 4 429,43 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Pełczyce, inwestycja z gwarantowanym dochodem. Lokalizacja: pełczyce, ul. Armii Polskiej 33a (gmina Pełczyce, powiat choszczeński, województwo...

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Łasko

Łasko,zachodniopomorskie

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:729 m²

Łasko. Nowoczesny domek letniskowy. Lokalizacja: łasko (gm. Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) to niewielka, malownicza wieś...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,70 m² 6 100,80 zł/m²

Joanna Puczyńska

Joanna Puczyńska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Drawieńska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł55,80 m² 6 093,19 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Choszczno, cztery pokoje, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mur Południowy 9 w Choszcznie. W najbliższej...

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł739 m² 96,08 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

akcyjne działki na obrzeżach miasta Choszczno (obręb Koplin), województwo Zachodniopomorskie. Nieruchomości gruntowe niezabudowane położone wśród...

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 300 m² 60 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zwierzyn wieś sołecka (województwo zachodniopomorskie, powiat choszczeński, gmina Choszczno) oddalona ok 10 km od powiatowego miasta Choszczno...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł72,40 m² 3 453,04 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:918 m²

Chłopowo. Urokliwy drewniany domek w lesie. Lokalizacja: chłopowo wieś sołecka - gm. Krzęcin (powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie)....

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł88,50 m² 2 248,59 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: bierzwnik miejscowość w gminie wiejskiej, położona w województwie zachodniopomorskim, w południowo-wschodniej części powiatu...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Kolsk

Kolsk,zachodniopomorskie

470 000 zł152 m² 3 092,11 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 167 m²

Kolsk. Gospodarstwo rolne na skraju wsi. Lokalizacja: kolsk (gm. Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) wieś sołecka położona ok...

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł17 500 m² 3,14 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W skład kompleksu wchodzą działki: 184 o powierzchni 0,32 ha 186 o powierzchni 0,21 ha, 187 o powierzchni 0,14 ha, 188 o powierzchni 0,09...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł29,97 m² 4 838,17 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, mur Południowy, czwarte piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Mur Południowy 5g w Choszcznie (gmina Choszczno, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł133 m² 7 368,42 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w sercu Chłopowa, gmina Krzęcin, przy ul. Głównej w spokojnej i zadbanej części miejscowości....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wygon

Wygon,zachodniopomorskie

469 000 zł200 m² 2 345 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 070 m²

Polecam na sprzedaż klimatyczny dom z dodatkową działką 9500 m w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego! Nieruchomość można kupić nie...

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł31,19 m² 7 470,34 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,65 m² 6 371,46 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, duża kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł248 m² 3 423,39 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:612 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Kochanowskiego w Choszcznie! Lokalizacja Nieruchomość położona w jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,98 m² 5 269,49 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 107.98 m2, z 5 pokojami. Lokalizacja:Sosnowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o...

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł973 m² 113,05 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oraczewice Trzy działki budowlane na sprzedaż. Lokalizacja: oraczewice, gm. Choszczno, powiat choszczeński, województwo Zachodniopomorskie. Wygodna...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł207 m² 6 521,74 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji, położony na dużej działce, z pięknym ogrodem. Mało jest nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 459 m² 92,53 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobiegniew. Działka budowlana o pow. 1459 m lokalizacja: dobiegniew (gm. Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo zachodniopomorskie)...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 296 m² 115,74 zł/m²

Kamila Ruszczak

Kamila Ruszczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1296 m położona w malowniczej miejscowości Krzęcin, w gminie Krzęcin, powiat choszczeński....

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł80,14 m² 4 492,14 zł/m²

Magdalena Ruszczak

Magdalena Ruszczak

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3